O nas

Psy od dzieciństwa były towarzyszami naszych rodzin. Moim pierwszym spanielem była Malwa – suczka zakupiona w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, pierwowzór dla odtwarzanej przez Dr Krzywdzińskiego rasy „polski spaniel myśliwski”. Była ze mną 12 lat i stała się moją ogromną miłością, byłyśmy nierozłączne, w domu, w pracy, na wakacjach, u przyjaciół i rodziny, była zawsze….

Po jej odejściu z powodu rozwoju choroby nowotworowej, na którą zapadłyśmy niestety również obie…, długo szukałam prawdziwiej przyjaciółki, podobnej do niej. I tak trafiła do mnie suczka z Hodowli Adea o imieniu ICE LIGHT Adea, czyli moja ukochana „Dropcia”. Rasa – springer spaniel angielski. Szybko okazało się, że jej temperament, charakter, wygląd spełniły moje wszystkie oczekiwania i tak wpadłam w sidła przewspaniałych i wszechstronnych psów jakimi są angielskie springer spaniele.

Dziś wspólnie z mężem oddajemy się pasji podziwiania tych wspaniałych psów prowadząc małą domową hodowlę ku swojej wielkiej radości. Zachęcam do zapoznania się ze stadem naszych domowników!